WP

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

x

BİZ SİZİ ARAYALIM

Çevrimiçi Ziyaretçi Aydınlatma Metni'ni okudum, anladım, bu kapsamda verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.

Gönder

Başvurunuz başarılı bir şekilde kaydedildi.

Hakkımızda

Hakkımızda

DRL Lojistik, köklü geçmişi ve sürdürülebilir ticaret anlayışıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmış bir kuruluştur. 1989 yılında atılan temellerle güçlenen firma, 2020 yılında resmi olarak kurularak yurtiçi nakliye, depolama ve lojistik alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.

DRL Lojistik olarak, müşterilerimize kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız. Yurtiçi nakliye alanında geniş bir ağa sahip olup, zamanında ve güvenli teslimatlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Depolama çözümlerimizle de müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarına profesyonel ve özenli çözümler sunmaktayız.

DRL Lojistik olarak, sürdürülebilirlik ve inovasyonu iş yapış şeklimizin merkezine koymaktayız. Çevreye duyarlı uygulamalarımızla sürdürülebilir bir gelecek için çalışırken, sürekli olarak sektördeki gelişmeleri takip ederek en yenilikçi çözümleri müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve onların memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Esnek ve hızlı hizmet anlayışımızla müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için çaba sarf ediyoruz.

DRL Lojistik olarak, yurtiçi nakliye, depolama ve lojistik alanlarında güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizle sektörde öncü olma yolunda emin adımla ilerliyoruz.

Hakkımızda